8 Mart 2011 Salı

SAÇ DÖKÜLMESİNE KESİN VE ETKİN ÇÖZÜM tarafından yapılan Google Sidewiki girişi

*****FLASH HABER !!!!! FLASH , FLASH ,FLASH ...
*****SAÇ DÖKÜLMESİNE SON;PROF.DR. MUSTAFA ERDOĞAN SÜRAT AÇIKLIYOR
*****Saç dökülmesi tedavisinde Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat öneriyor
*****FLASH HABER !!!!!
*****SAÇ DÖKÜLMESİNE SON;
*****PROF.DR. MUSTAFA ERDOĞAN SÜRAT AÇIKLIYOR .
Saç Dökülmesi erkek ve bayanlarda görülen olağan bir süreçtir.Genetik özellikler,bilinçsiz kozmetik kullanımı,yanlış saç bakım yöntemleri,hamilelikte ve doğum sonrası süreçte,stres,tükenmişlik durumu,ateşli hastalıklar,kansızlık,mevsimsel dökülmeler,beslenme bozuklukları,ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri,alkol bağımlılığı,radyasyon,zehirlenmeler,saç ve saçlı derideki mantar,egzema,saçkıran gibi hastaklılklar,tiroid bezi hastalıkları gibi sebeplerden dolayı saç köklerinde meydana gelen tahribatlar saç tellerinde incelmeye,saçların dökülmesine ve dolayısıyla kelliğe neden olurlar.

*****Erkeklik Hormonu Androjen(testosteron), dehidrotestesterona(DHT) dönüşüp, saç köklerine tutunarak beslenmesini engeller.Böylece saç folükülünü zayıflatarak saçların incelerek zayıflamasına,dökülmesine ve en sonunda da saç kökünü yok ederek kelliğe neden olur.
*****Saçın esas maddesi keratin’dir. Saçlarınızı beslemek, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız bir kuralı hiç unutmamalısınız: Saç sadece kökünden beslenir. Saçlarınızı daha iyi beslemek için işe, doğru ve dengeli bir beslenme planı yaparak başlamalısınız.
*****Bir kez daha hatırlatalım: Saçınız için gerekli olan besin unsurları saça sadece kan yolu ile ulaşabilirler. Saçınız için gerekli besin unsurlarını ağız yolu ile doğal besinler veya Kapilarine içerikli vitamin ve minerallerden oluşan KERAMIN H Saç Dökülmesini Durduran Bitkisel Serum ile alabilirsiniz.
*****Saç dökülmelerinin hormonal, bolik, mikrobik pek çok sebepleri var. Sorunun kaynağını araştırın. Demir, çinko veya başka bir besin unsurunun yetersiz alımı ile ilişkili olup olmadığını öğrenin. Yanlış planlanmış dengesiz ve çok düşük kalorili diyetlerin de saçınızı dökebileceğini unutmayın.
*****Sorunu, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinlerin ona yalnızca kan dolaşımı ve KERAMINE H Bitkisel Serum ile ulaşabileceğini unutmadan çözmeyi deneyin.Saç dökülmeniz beslenmenize ilişkin sorunlardan kaynaklanıyorsa, kalsiyum, çinko, selenyum gibi minerallerin, p-aminobenzoik asit, keratin, sistin ve tiamin gibi besin unsurlarını ihtiva eden bazı hazır ürünlerin veya besinlerin ağız yoluyla alımı halinde yardımcı olabileceklerinden şüphe etmeyin!
*****Saç dökülmesini durdurmak, saç hasarını önlemek istiyorsanız çözümün önce doğru ve dengeli bir beslenme planı yapın, stresten, üzüntüden, uykusuzluktan uzak bir yaşam planı yapın. Gerektiğinde bir uzman danışmanlığı alarak yukarıda belirtilen besin unsurlarını bir arada içeren yeni ve etkili ürünlerden yararlanın. (KERAMINE H Saç Dökülmesini Durduran Bitkisel Serum ve Şampuan)
*****Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat'ın sağlık danışmanlığını yaptığı www.dogalecza.com DOĞAL Sağlık Merkezin de Avrupanın en çok tercih ettiği ve İtalyadan yeni Türkiye'ye getirilen,Güçlü Formülasyonu ile Saç Dökülmesini Durduran , Kapilarine içerikli,vitaminler ve minerallerden oluşan KERAMINE H Bitkisel Serum ve Şampuan set halinde önerilmektedir.
*****Avrupa'nın saç bakım ürünleri devi olan Societa Cosmetici'nin saç dökülmesi tedavisinde fitoterapik devrim niteliğinde olan ürünü Keramine H serum ve şampuan Türkiye'de saçını sevenlerin yeni tercihi oldu. Avrupa Birliği Sağlık Bakanlığı onaylı Keramine H serum ve şampuan etkinliği ve güvenirliliği klinik testlerce de kanıtlanmış ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Keramine H serum ve şampuan İtalya Torino’da geliştirilmiş olup, uluslararası satış merkezleri İngiltere, Almanya ,Fransa,

konu: Google Reader (Google Sidewiki'de görüntüle)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder